AMI

O nas

AMI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. to jedna z największych firm branży drobiarskiej z rodzimym kapitałem, której początki sięgają 1978 roku. Naszą działalność możemy podzielić na dwa główne kierunki: produkcja drobiu wodnego i wędlin.

Ciągły rozwój w zakresie hodowli i uboju drobiu powoduje, iż spółka jest liderem w eksporcie gęsi jak również pretenduje do miana największego producenta kaczek w kraju. Produkowane przez Spółkę kaczki i gęsi pochodzą z najwyższej klasy stad rodzicielskich, gdzie ubój i przetwórstwo prowadzone są pod stałym nadzorem weterynaryjnym, z zachowaniem bardzo wysokich standardów technologicznych.

Współpracujemy tylko z zaufanymi producentami drobiu, posiadającymi odpowiednie certyfikaty hodowlane. Zanim mięso znajdzie się na stołach odbiorców, jest poddawane szeregowi badań, a następnie specjalistycznej, zgodnej z procedurami obróbce. Stały monitoring całego procesu hodowlanego i produkcyjnego daje możliwość ciągłego utrzymania najwyższej jakości naszych produktów jak również istotnie wpływa na obniżkę kosztów wytworzenia. AMI jako jeden z nielicznych integratorów produkcji żywca drobiowego zapewnia pełną identyfikację produktu na każdym etapie jego wytwarzania.

AMI w swojej działalności konsekwentnie stawia na zdrowie i smak. Możliwe jest to dzięki wysokiej jakości surowcom odpowiadającym najwyższym standardom w Europie, nowoczesnym urządzeniom technologicznym oraz doświadczeniu i wiedzy pracowników, wspartej stałą współpracą z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu. Czynniki te w znaczącej mierze decydują o trwałej i powtarzającej się jakości naszych wyrobów.

AMI – gwarancja „dobrego produktu”
Zapewniamy produkcję na najwyższym poziomie, zgodnie z naturą i zasadami dobrostanu. Pełna kontrola na każdym etapie, począwszy od stada rodzicielskiego, poprzez wylęg piskląt, hodowlę i ubój jest gwarancją spełnienia kryteriów „dobrego produktu”. Od początku działalności hodowlanej przyświeca nam idea „lucky life” – czyli odchowu zwierząt w warunkach maksymalnie zbliżonych do natury. Nasze gęsi i kaczki karmione są paszą bez dodatków antybiotyków paszowych, hormonów wzrostu. Pasze – odpowiednio zbilansowane nie posiadają w składzie żadnych składników zmodyfikowanych genetycznie – BEZ GMO oraz składników pochodzenia zwierzęcego. Od początku naszej działalności do hodowli i produkcji podchodzimy z pasją! W 2018 roku wdrożyliśmy program żywieniowy dla gęsi oparty wyłącznie na paszy bez dodatków GMO i podobny program wdrażamy dla kaczek. Stały nadzór weterynaryjny i ścisła współpraca z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu zwiększa naszą efektywność w całym cyklu hodowli, chowu i produkcji. Wszystko to , pozwala nam zagwarantować wysokie walory zdrowotno – kulinarne naszych produktów , spełniające kryteria „dobrego produktu” jak również utrzymania standardu IFS (International Food Standard) poziom 6 i BRC. Aby zrobić „dobry produkt” – nie wystarczy tylko produkować,

My wkładamy w codzienną pracę Nasze serce!

Ciągły rozwój w zakresie przetwórstwa powoduje, iż spółka stale zwiększa ofertę asortymentową wędlin jak również dań gotowych. Szczycimy się, iż jesteśmy jedynym zakładem w kraju, który posiada tak szeroki asortyment wyrobów przetworzonych w całości lub z dodatkiem mięsa gęsiego lub kaczego. Ciągle staramy się tak ukierunkowywać produkcję, aby w pełni zaspokajała potrzeby i oczekiwania docelowego segmentu rynku.

AMI oferuje szybkie, pełnowartościowe posiłki ze smakiem. Zawsze świeże, odpowiednio formowane i zapakowane, aby jak najszybciej znalazły się w hurtowni i w sklepie. Zdrowe, na zdrowych zasadach dystrybucji i ceny. Zagadnieniami handlowymi zajmuje się profesjonalnie przygotowany departament handlowy.

Zapraszamy do kontaktu!